- - - - - -
A+ R A-

Kasztanowa wyprawa

19 września, Julka z Anią, jej mamą i nauczycielką wybrały się na wycieczkę w poszukiwaniu kasztanów. Była to okazja, aby uczennice mogły się poznać i miło spędzić czas. Po obfitych kasztanowych zbiorach, dziewczęta spożywały drugie śniadanie w Bistro,,Porannik", gdzie samodzielnie dokonały zamówienia.
Julia i Ania (każda w swoim domu) podczas zajęć wykonały kasztanowe ludziki i zwierzęta. Na wszelkie sposoby manipulowały kasztanami - segregowały, przeliczały, mieszały, rzucały do celu... Największą przyjemność sprawiły dziewczętom kasztanowe masaże. Za jakiś czas spróbujemy zorganizować kolejną wspólną wycieczkę.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”