- - - - - -
A+ R A-

Morzycówka "Dotknąć, poznać, zrozumieć"

 „Dotknąć, poznać, zrozumieć- podniesienie jakości nauczania poprzez wykorzystanie metody eksperymentu oraz technologii TIK w Szkole Podstawowej Nr 5 w Wałczu”

W ramach zajęć koła matematycznego i przyrodniczego uczniowie klasy 6a i 6b z panią Anną Potępą i Ewą Bronowicką, korzystając z pięknej pogody, wybrali się pieszo do Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej i Ekologicznej "Morzycówka", gdzie odbyły się zajęcia terenowe. Uczniowie mieli za zadanie zaprojektowanie terenu wokół obiektu. W grupach dokonywali pomiarów, poszukiwali roślin, rozrysowywali swoje wstępne plany. W trakcie pracy dużo dyskutowano i próbowano przekonać innych do swoich pomysłów. Wybuchały nawet spory. Wszystkich pogodziło wspólne rozpalanie ogniska i pieczenie kiełbasek. Wracaliśmy w doskonałych humorach, zbierając po drodze kasztany. Teraz dalsze prace przeniesiemy na teren szkoły – będziemy rysować nasze projekty w odpowiedniej skali, rozmieszczać roślinność, budować nowe alejki, mosty, altanki, itp. Zabieramy się do pracy

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”