- - - - - -
A+ R A-

Od kropki wszystko się zaczyna

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu.
14 września w naszej zrobiło się niezwykle kolorowo, a to za sprawą niezliczonej ilości kropek! W ten sposób nauczyciele postanowili uczcić Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, talentów i odwagi w pokonywaniu trudności. Wszyscy uczniowie mieli okazję przykleić swoją kropkę w Kole talentów, a także zrobić zdjęcie w kropkowej ramce z kropkowanymi gadżetami. Każdy, kto przyszedł ubrany w kropki mógł uniknąć niespodziewanej kartkówki lub... odpowiedzi.

Podczas lekcji, a także na przerwach uczniowie mieli okazję obejrzeć krótki film pod tytułem "Kropka", który był pretekstem do rozmów o mocnych

stronach i talentach uczniów. Kropki wykorzystywano w szkole na różne sposoby i na przeróżnych przedmiotach. Od malowania podczas lekcji plastyki, przez kropkowe rysunki w programie Paint na zajęciach komputerowych, powtórkę angielskich słówek, aż po trójwymiarowe ożywianie narysowanych kropek dzięki odpowiedniej aplikacji. Kropki pomagały także walczyć z trudnościami podczas zajęć logopedycznych, rewalidacji czy terapii pedagogicznej. Z pewnością w przyszłym roku także będziemy obchodzić Dzień Kropki!

 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”