- - - - - -
A+ R A-

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Na dworze sypie śnieg i zima w pełni. Na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych także powiało chłodem. Udało nam się nawet ulepić bałwana! Styczniowe zajęcia niemal w całości dotyczą tematyki zimowej: zgniatamy kartki ćwicząc sprawność palców i wzmacniamy obręcz barkową rzucając papierowymi śnieżkami do celu. Gramy w zimowe memory i dobble doskonaląc pamięć i percepcję wzrokową. Słuchamy różnych zimowych odgłosów i uczymy się je rozpoznawać – dzięki temu doskonalimy percepcję słuchową. Nie zapominamy także o ćwiczeniach czytania i poprawnego pisania! Pomaga nam w tym Ozobot – mały sympatyczny robot, który jeździ po narysowanych przez nas trasach.

Marta Skrzypczak-Wojtanek
terapeuta pedagogiczny

 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”