- - - - - -
A+ R A-

I Szkolny Konkurs Logopedyczno-Recytatorski "Wierszyki łamiące języki"

10 maja w naszej szkole odbył się I Szkolny Konkurs Logopedyczno-Recytatorski "Wierszyki łamiące języki", którego koordynatorkami były p.Elżbieta Woś oraz p.Karina Zaremba.
Konkurs adresowany był dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Zadaniem uczestników oprócz pięknej recytacji, było poprawne wyartykułowanie utworu, trudnego pod względem logopedycznym. Przed rozpoczęciem konkursu p.Karina Zaremba przeprowadziła zabawę,która miała na celu usprawnienie aparatu mowy i wprowadzenie dzieci w dobry nastrój. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie:p.dyrektor Violetta Kamińska, p. Irena Prus oraz p. Mariola Żołnacz. Wybrano pięcioro uczniów: 
1 miejsce - Marcelina Zasada z klasy Ia
2 miejsce - Maja Kokowicz z klasy IIa
3 miejsce - Zbyszko Topyła z klasy III a 
Wyróżnienia otrzymali :Julia Wilińska z klasy III a oraz Julia Kowalik z klasy II b. Osoby te będą, reprezentować naszą szkołę w miejskim etapie tego konkursu, który odbędzie się 22 maja 2019 roku w Wałeckim Centrum Kultury.

Opracowała : Karina Zaremba

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”