- - - - - -
A+ R A-

Wielkie rozgrywki paintballowe

Dnia 7 czerwca 2019 roku uczniowie klas ósmych wraz z wychowawczyniami - p. Julią Pisarską i p. Anną Krekorą oraz p. Arturem Pieczyrakiem – nauczycielem wychowania fizycznego, uczestniczyli w wyjeździe do małej miejscowości Kręgi na rozgrywki paintballowe. 
Na szczęście tego dnia upał zelżał, zatem gra w pełnym umundurowaniu i maskach ochronnych była czystą przyjemnością. Uczniowie grali według określonych scenariuszy, w których celem było np. przejecie flagi przeciwnika lub utrzymanie twierdzy. Emocjom i dyskusjom nie było końca. Drużyny opracowywały taktykę na każdą grę. Ogromne znaczenie miała praca zespołowa, ale także spryt i refleks. Zwyciężyła drużyna pomarańczowych, wzmocniona doświadczeniem p. Pieczyraka. Uczniowie otrzymali pamiątkowy puchar.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”