- - - - - -
A+ R A-

Sky&fly

12 czerwca uczniowie naszej szkoły : Kacper Ryczaj, Aleksander Kominek oraz Adrian Szelkowski wraz z nauczycielem informatyki panem Mariuszem Kuśnierczakiem udało się na wycieczkę – niespodziankę. Celem wyjazdu było Aerotunel FreeFlyCenter czyli odlotowa atrakcja w Lesznie. To właśnie tam znajduje się najszerszy tunel aerodynamiczny w tej części Europy! 
Średnica tunelu wynosi aż 4,66 metra. Daje to dużą swobodę poruszania się na boki, a osobom bardziej doświadczonym umożliwia wykonywanie w strugach powietrza spektakularnych figur. Początki chłopaków w tunelu do łatwych nie należały, ale z sekundy na sekundę było coraz lepiej. Wrażenia z latania : niezapomniane i bezcenne.
Wyjazd do Sky&fly był nagrodą dla uczniów za zaprogramowanie i stworzenie gry obsługiwanej przez podzespoły LEGO robota w SCRATCH na Dzień Przedszkolaka.
Chłopaki gratulujemy!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”