- - - - - -
A+ R A-

Kodowanie w naszej szkole

Dnia 13 czerwca klasa 2a pod kierunkiem Pani Marii Michalskiej zaprezentowała wykorzystanie mat do kodowania oraz Ozobotów w edukacji wczesnoszkolnej. Dzieci podzielone na grupy miały do wykonania różnego rodzaju zadania z wykorzystaniem wyżej wymienionych materiałów dydaktycznych, realizując przy tym zagadnienia z edukacji polonistycznej, matematycznej, społecznej oraz informatyki. Takie pomoce dzieci mają możliwość wykorzystywać regularnie podczas zajęć lekcyjnych. W czasie warsztatów miałam przyjemność gościć Dyrekcję szkoły oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku ukazującego pracę a zarazem świetną zabawę podczas warsztatów.
Opracowała : Maria Michalska

 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”