- - - - - -
A+ R A-

Kraina Świętego Mikołaja

 Kraina Świętego Mikołaja 
W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami, w dniu 3 grudnia, klasy 5a i 5b udały się w magiczną podróż do Krainy Świętego Mikołaja. Punktualnie o godzinie 12 przywitała nas Sam - rdzenna mieszkanka Laponii. Pokazała nam żywą szopkę, w swoim domu uraczyła nas magicznym napojem, opowiadała o życiu w Laponii oraz przypomniała różne tradycje bożonarodzeniowe. Następnie pod opieką elfa wzięliśmy udział w przygotowaniu świątecznych dekoracji, znaleźliśmy się w fantastycznym świecie bajecznych zabaw, odwiedziliśmy samego Świętego Mikołaja oraz elfa kosmonautę. 
Mikołaj życzył nam cudownych świąt, mnóstwo prezentów oraz   szczęśliwego Nowego Roku. 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”