- - - - - -
A+ R A-

W odwiedzinach u Joko i Neli

Dnia 8 stycznia klasa 3a wraz z wychowawczynią udała się do Komendy Powiatowej Policji w Wałczu. Na miejscu dzieci przywitała pani oficer prasowy asp.Beata Budzyń, która po krótkim przedstawieniu zasad panujących w komendzie zaprosiła nas do zwiedzania. Mieliśmy okazję przebywać w ,,przyjaznym pokoju," , który służy do przesłuchiwania dzieci, sali konferencyjnej, pokoju przesłuchań, celi, siłowni oraz strzelnicy. W tym ostatnim miejscu najmłodsi mogli zaspokoić swoją ciekawość dotyczącą broni, strzelania, a także wziąć do ręki atrapę broni, której w chwili obecnej używają policjanci. Dzieci zapoznały się z pracą nie tylko policjantów, ale także pracowników cywilnych KPP w Wałczu. Na koniec odwiedziliśmy policyjne psy Joko i Nelę.

 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”