- - - - - -
A+ R A-

Zmagania Recytatorskie w Języku Angielskim

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie dla najmłodszych miłośników języka angielskiego. Dnia 28 stycznia 2020 wybraliśmy się w sile trzech uczennic wraz z opiekunem do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu na Gminne Zmagania Recytatorskie w Języku Angielskim. Dziewczęta przygotowane przez panią Aleksandrę Królak i pana Bartosza Michalskiego zaprezentowały wiersze szerszej publiczności. Jesteśmy dumni z postawy naszych podopiecznych, gdyż Magdalena Głowacka z kl. 2 c zajęła drugie miejsce w swojej kategorii, Lena Michalska z kl. 2 a otarła się o podium, a nieźle zaprezentowała się też Magdalena Baszczyn z kl. 3 b. Dziękujemy uczestniczkom za wysiłek włożony w przygotowania, a rodzicom za wsparcie swoich pociech.
Serdecznie gratulujemy!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”