- - - - - -
A+ R A-

Dzień Przedszkolaka 3

11 marca 2020 r. w godz. 16.00 -18.00 w naszej szkole odbędzie się już trzecia edycja uroczystego spotkania pod nazwą „DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA”. Jest to czas, który całkowicie chcemy poświęcić naszym przyszłym uczniom, rodzicom i opiekunom. Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach poprzednich spotkanie to, cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem. Dlatego też już dziś uchylamy rąbka tajemnicy i najmłodszych zapraszamy do magicznego spaceru po naszych klasopracowniach, a co za tym idzie do : - strefy małego słodkiego artysty, - strefy chemicznej i kosmosu, - strefy baśni i bajek, - strefy językowej, - strefy olimpijskiej, - strefy harcerskiej, - strefy tańców oraz strefy małej gastronomi. Rodziców natomiast miło nam będzie gościć w specjalnie przygotowanej na ten czas kawiarence, którą wypełnimy potrzebnymi informacjami, pogodną atmosferą oraz pyszną kawą i wszelkimi słodkościami.

Zapraszamy serdecznie!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”