- - - - - -
A+ R A-

Drodzy Uczniowie

Szanowni Uczniowie.

            W związku z zawieszeniem działań edukacyjno - wychowawczych przez MEN i zaleceniami Organu Prowadzącego  w szkole w dniach 16 - 24.05.20 r. WSZYSCY musimy pozostać w domach. Będziemy realizować  nauczanie   w formie korespondencyjnej przez Librusa.  Będzie to polegało na  pracy ucznia w domu pod kierunkiem nauczyciela, który przez Librusa będzie przesyłał Wam przygotowane materiały dydaktyczne z zagadnieniami realizowanymi na poszczególnych przedmiotach lub linki do stron z materiałami edukacyjnymi udostępnionymi przez MEN.   Mimo utrudnionej formy nauczania prosimy Was drodzy uczniowie o zrozumienie sytuacji i systematyczne odbieranie e-maili  od poszczególnych nauczycieli.  Sprawa jest poważna, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Dbajmy o siebie i o swoich bliskich, szczególnie starszych. Dbajmy o higienę i swoje zdrowie. Pozostanie  w domach jest w interesie waszego  bezpieczeństwa. Miejmy nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie. Trzymajcie się Kochani! Zdrówka dla nas wszystkich! Jesteśmy w kontakcie.

                                                                                                             Dyrekcja
                                                                                                     Szkoły Podstawowej nr 5

 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”