- - - - - -
A+ R A-

Zwiedzamy okolice

  21 września uczniowie klasy II a i III c wraz z opiekunami, odwiedzili Gospodarstwo Agroturystyczne"Siedem Ogrodów" w Łowiczu Wałeckim. Miejscowość położona jest na malowniczych terenach Pojezierza Wałeckiego. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji. Robiliśmy, a następnie wypiekaliśmy bułeczki w piecu chlebowym. Tworzyliśmy kompozycje kwiatowe z własnoręcznie nazbieranych roślin.Próbowaliśmy wiejskiego mleka, a także wysiewaliśmy nasiona kwiatów do doniczek.Gospodarze ugościli nas pysznym ciastem i herbatą.Wycieczka zakończyła się wspólnym ogniskiem, przy którym piekliśmy kiełbaski i pieczywo.Pełni wrażeń, trochę zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domu.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”