- - - - - -
A+ R A-

Pierwszaki i bezpieczeństwo

W ubiegłym tygodniu nasze pierwszaki spotkały się z policjantami z KPP w Wałczu. Celem spotkania była prelekcja na temat „Bezpiecznej drogi do szkoły”. Uczniowie wysłuchali wskazówek dotyczących bezpieczeństwa pieszego w ruchu drogowym. Dopełnieniem tej części spotkania była nauka przejścia przez jezdnię z sygnalizacją świetlną jak i bez sygnalizacji. Pomocną podpowiedzią był wiersz czytany przez policjantów pt. „Gdy zamierzasz przejść przez ulicę”. Była także rozmowa o zachowaniach z osobami nieznajomymi i kontakcie z agresywnym psem oraz przypomnienie numerów telefonów alarmowych.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”