- - - - - -
A+ R A-

Zwiedzanie Grupy Warownej Cegielnia

O bunkrach w Wałczu i o Cegielni słyszeli wszyscy, ale pewnie dość pobieżnie. Aby zgłębić naszą wiedzę i dowiedzieć się ciekawych informacji klasy 6c i 6d pod opieką wychowawców udały się do muzeum, które funkcjonuje pod nazwą Grupa Warowna Cegielnia. Ciekawa opowieść pani przewodnik i zwiedzanie podziemnego schronu okazały się interesującym przeżyciem, tym bardziej, że schrony zaskakują technicznymi rozwiązaniami. Po obejrzeniu ekspozycji w muzeum był czas na podchody i zagadki, które zostały dla nas przygotowane w terenie. Zaangażowanie uczniów biegnących do kolejnych punktów widoczne jest na zdjęciach. Fajna zabawa i taka forma zdobywania wiedzy zwieńczone były oglądaniem sprzętu wojskowego. Zwiedzanie muzeum polecamy innym uczniom.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”