- - - - - -
A+ R A-

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 już za nami. Pani Dyrektor Violetta Kamińska, wraz z zaproszonymi gośćmi, wręczyła wyróżnienia dla najpilniejszych uczniów. Tradycją naszej szkoły stało się nagradzanie trójki uczniów w szczególnych kategoriach: Prymusa Szkoły, Najlepszego Sportowca oraz Ferpleja. W tym roku statuetki zostały przyznane Lenie Bieli z VIIIa, jako Prymusowi Szkoły, Mai Rużanowskiej z VIIIa, jako Najlepszemu Sportowcowi i Maciejowi Szulcowi z VIId, który zdobył tytuł Ferpleja. Serdecznie gratulujemy tych wyjątkowych wyróżnień! Choć maseczki zasłaniały twarze wszystkich zgromadzonych, to nie ukryły ani roześmianych oczu uczniów czekających na wakacyjny odpoczynek, ani wzruszenia tych, którzy opuszczają mury naszej szkoły. Zakończył się rok szkolny niepodobny do innych. Był on wspólnym egzaminem z odpowiedzialności, elastyczności i cierpliwości. Wierzymy, że zdaliśmy go naprawdę dobrze: i nauczyciele, i uczniowie i nieocenieni rodzice. Byliśmy w tym roku daleko od siebie, bo rozdzielał nas ekran komputera, ale jednocześnie byliśmy bliżej niż zwykle, bo codziennie gościliśmy się wzajemnie w naszych domach. Liczymy na to, że od września w zdrowiu i doskonałych nastrojach wrócimy do szkolnych ławek.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”