- - - - - -
A+ R A-

Wycieczka do Piły

13 października bo klasy VIA i VIII A wybrały się na wycieczkę do Piły. Pierwszą zaplanowaną atrakcją był seans w Kinie Helios pt. "Czarny Młyn". Film poprzedzony był prelekcją na temat przyjaźni, a najbardziej aktywni uczniowie otrzymali nagrody. Po wrażeniach kinowych był czas na aktywne spędzenie czasu w Jump Exteme - Pilskim Parku Rozrywki. Park trampolin okazał się strzałem w dziesiątkę. Uczniowie świetnie się bawili i integrowali. Ostatnim punktem wycieczki, bardzo wyczekiwanym, był posiłek w McDonald's. Uczniowie spisali się na medal. Byli bardzo zdyscyplinowani i zadowoleni z wjazdu.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”