- - - - - -
A+ R A-

Poznajemy naszą przeszłość - VIIc

W ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” uczniowie klasy VII c wybrali i zrealizowali projekt czytelniczy „Poznajemy naszą przeszłość”. Podczas zajęć w bibliotece szkolnej mieli okazję zapoznać się z nowościami wydawniczymi i zdecydowanie wybrali tematykę historyczną. Dużym zainteresowaniem  cieszyła się wśród nich II wojna światowa. Uczniowie sami wybrali książki z bogatej oferty biblioteki i podzielili się na zespoły projektowe. Formy ich pracy to plakaty i lapbooki. 

Projekt czytelniczy zachęcił do obcowania z książką i refleksji nad przeszłością. Książka przenosi nas w inny świat i kształtuje wyobraźnię, wzbogaca naszą wiedzę o świecie i przeszłości, daje wspaniałe chwile relaksu i realizacji potrzeb duchowych. Zachęcamy do przeczytania kolejnych.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”