- - - - - -
A+ R A-

Dzieci z przedszkola "PROMYK"

Dzieci z przedszkola "PROMYK" z wizytą w naszej bibliotece! ????

 W dniu 20 marca 2024 roku z wizytą do biblioteki SP5 przybyły dzieci z wałeckiego przedszkola "PROMYK". Przedszkolaków w magiczny świat książek wprowadziły postacie bajkowe, które "wyszły z książek" i same ilustrowały bajki. Dzieci z przedszkola obejrzały spektakl teatralny "BAJKI o BAJKACH", dawiedzialy się, jak należy szanować książki, zwiedziły bibliotekę oraz poznały układ księgozbioru. Zadawały pytania, na które postaci z bajek udzielały im odpowiedzi. Na koniec otrzymały prezenty: wiosenne zakładki do książek oraz pięknie wydaną książkę "Pierwsze abecadło" pozyskaną od Instytutu Książki w ramach kampanii społecznej "Mała Książka, Wielki Człowiek". ?

Przedszkolaki wychodziły szczęśliwe! Obiecały, że wrócą we wrześniu! Cieszymy się z tego bardzo I trzymamy ich za słowo!

A my będziemy na nich czekać!❤ ?? ?   

                Mariola Żołnacz

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”