- - - - - -
A+ R A-

KONKURS - MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA!

KONKURS - MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA!

Jan Kaczorowski z klasy I a, Lena Popiołek z II b i Pola Żeleźniak z III c  wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA, którego organizatorem było Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.
Zadanie polegało na stworzeniu plakatu zachęcającego do przeczytania ulubionej książki. Nieważne, czy była to pozycja bardzo popularna czy zupełnie niszowa, znana ze szkolnych lekcji czy też nie. Wybór był całkowicie po stronie uczestnika konkursu.
Jan Kaczorowski
wykonał pracę plastyczną w oparciu o książkę J. K. Rowling Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Lena Popiołek reklamowała Księgę Dżungli autorstwa Pierdomenico B., a Pola Żeleźniak Sen Królowej Korzeni – Wciągająca magia.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy osobiście z rąk dyrektor szkoły Pani Violetty Kamińskiej.
Gratulujemy i dziękujemy Wam za reprezentowanie naszej szkoły w tym konkursie!!!
              Mariola Żołnacz

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”