- - - - - -
A+ R A-

BIBLIOTEKA. Tak było!

BIBLIOTEKA.  Tak było!  FOTORELACJA!
Dzisiaj klasy 1 !


Już drugiego września w czwartek,  jako pierwsi swoje oczekiwane podręczniki i ćwiczenia odebrali uczniowie klasy I a i I b. Przyszli do biblioteki ze swoimi wychowawczyniami: Panią Barbarą Cegiełą i Panią Beatą Górską. Dyrektor szkoły Pani Violetta Kamińska była obecna podczas wręczania kompletów podręczników i ćwiczeń najmłodszym uczniom. Serdecznie przywitała uczniów z obu klas pierwszych. Wszyscy byli bardzo przejęci i wzruszeni doniosłym wydarzeniem.
Teraz na dobre rozpoczęła się prawdziwa przygoda z nauką!

Mariola Żołnacz

 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”