- - - - - -
A+ R A-

Wyniki konkursu Młody Odkrywca

W dniu 21 grudnia w Szkole Podstawowej nr 5 w Wałczu ogłosiliśmy wyniki konkursu Młody Odkrywca. Uczestnikami byli uczniowie klas V-VII. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu, przeprowadzeniu i udokumentowaniu wybranego przez siebie doświadczenia z dziedziny nauk przyrodniczych. Wszystkie dostarczone prace były bardzo ciekawe i rzetelne. Jury postanowiło wyróżnić trzy uczennice, przyznając im nagrody rzeczowe: Marta Lewandowska kl. Va Hanna Pisula kl. Va Nina Oberc kl. VI a Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i dodatkowe oceny z przyrody i biologii.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”