- - - - - -
A+ R A-

Kilka mgnień jesieni

Zima już puka nieśmiało w okna zmrażając nam co nieco, czas więc na podsumowanie jesieni. A działo się sporo. Świetlica szkolna zaoferowała naszym uczniom sporo - także dzięki wyjątkowo ciepłymi październikiem i listopadem. Bawiliśmy się świetnie zarówno w naszych salach jak i na zewnątrz. Nie ma mowy o nudzie, bawiliśmy się grając w karty, gry planszowe, zajmowały nas zabawy językowe, plastyczne i ruchowe, łamigłówki i gry dydaktyczne oraz biegaliśmy po szkolnym boisku i placu zabaw. Braliśmy udział w szkolnych imprezach takich jak np. Dni Świadomości Dysleksji oraz konkursy plastyczne. Przy nawale pomysłów na miłe spędzenie czasu oczywiście nie zapominaliśmy o odrabianiu lekcji i wzajemnej pomocy w nauce. Popatrzcie zresztą sami.

Opracował : Bartosz Michalski

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”