- - - - - -
A+ R A-

Dzień Języka Ojczystego

Dzień 21 lutego od roku 1999 obchodzony jest jako Dzień Języka Ojczystego. W związku z tym w świetlicy odbyły się specjalnie przygotowane na tę okazję zajęcia, w których udział wzięli jej najmłodsi uczestnicy. Na zajęciach tych zaprezentowana została historia związana zarówno z samym świętem, jak i naszym językiem. Uczniowie zapoznali się również z największymi polskimi autorami książek dla dzieci oraz ich dziełami. Uwieńczeniem zajęć była nauka pięknego pisania oraz wierszyki łamiące języki, przy których powtarzaniu było mnóstwo śmiechu i zabawy.
Agata Juszkiewicz

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”