- - - - - -
A+ R A-

Europejska Odznaka Jakości

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu znalazła się na liście 239 polskich szkół, które zostały nagrodzone Europejską Odznaką Jakości eTwinning.

Odznaka Jakości jest przyznawana wybitnym projektom eTwinning i wskazuje osiągnięcie określonego krajowego i europejskiego standardu. Przyznane wyróżnienie jest świadectwem tego, że projekt był przeprowadzony  na najwyższym europejskim poziomie, cechowała go kreatywność, interdyscyplinarność oraz komunikacja międzykulturowa.

Odznakę przyznano uczniom, którzy w minionym roku szkolnym pod kierownictwem pani Natalii Kujawiak-Fiałkowskiej zrealizowali projekt „Flight Number ET0905” i zgłębiali mechanizmy działania Unii Europejskiej oraz wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”