- - - - - -
A+ R A-

Dwa finały!

W dniu 29 maja odbyły się dwa turnieje na poziomie Półfinałów Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt. W Drawsku Pomorskim podopieczne Pana Pawła Geperta odnosząc dwa zwycięstwa awansowały z pierwszego miejsca do Finału Województwa Igrzysk Dzieci. Natomiast w odległym Dębnie starsze koleżanki również wywalczyły awans do Finału Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajmując drugie miejsce. Nasze dziewczęta wystąpiły w składach: Igrzyska Dzieci - Aleksandra Bulman, Julia Szulc, Nicola Tomasik, Antonina Półjanowska, Martyna Wojdal, Lidia Brosz, Hanna Chmielecka, Barbara Trościanko, Zuzanna Kruczyńska, Lena Rynkiewicz. Trener Pan Paweł Gepert. Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Ewa Trościanko, Blanka Jaźwicka, Wiktoria Ptak, Zuzanna Nitka, Marta Chilicka, Maja Głębicka, Lena Cybulska. Trener Pan Artur Pieczyrak. Gratulujemy awansu do dalszych rozgrywek. Wcześniej na euroboisku przy naszej szkole rywalizowali chłopcy w ramach Półfinału Igrzysk Dzieci. Po zaciętych spotkaniach naszym reprezentantom nie udało się uzyskać awansu do dalszego etapu rozgrywek i ostatecznie sklasyfikowani zostali na siódmym miejscu w województwie. Podopieczni Pana Artura Pieczyraka zagrali w składzie:  Marcel Graczykowski, Szymon Przybył, Jakub Połeć, Wiktor Kowalski, Daniel Kozak, Szymon Kuszlecow, Kacper Janiak, Szymon Lasota, Oskar Bogusław, Mateusz Skonieczka, Daniel Bujowski, Adam Świerad.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”