- - - - - -
A+ R A-

Medale piłkarek!

Reprezentacje naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt rywalizowały w Finałach Wojewódzkich w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Pierwsze do walki stanęły młodsze reprezentantki w turnieju w Drawsku Pomorskim, rywalizując ze szkołami z Drawska, Sianowa i Malechowa. Nasze reprezentantki wygrywając wszystkie mecze zakończyły turniej na pierwszym miejscu, zdobywając tym samym złote medale Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt. Kilka dni później starsza reprezentacja rywalizowała w finale w Choszcznie z gospodyniami turnieju oraz piłkarkami z Sianowa i Malechowa. Po zaciętej walce nasze reprezentantki zdobyły brązowe medale. Wielkie gratulacje dla obu reprezentacji oraz trenera Pana Pawła Geperta.

Skład złotej reprezentacji: Aleksandra Bulman, Julia Szulc, Nicola Tomasik, Antonina Półjanowska, Martyna Wojdal, Lidia Brosz, Hanna Chmielecka, Barbara Trościanko, Zuzanna Kruczyńska, Maja Dąbkiewicz.

Skład brązowej reprezentacji: Trościanko Ewa, Odolczyk Amelia, Chilicka Marta, Ptak Wiktoria, Nitka Zuzanna, Głębicka Maja, Cybulska Lena, Jaźwicka Blanka.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”