- - - - - -
A+ R A-

Podwójne zwycięstwo

Reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu odniosły podwójne zwycięstwo w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców.  Rozgrywki odbyły się 1 marca 2024 r. w hali sportowej na Dolnym Mieście. II miejsca wywalczyli uczniowie i uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 1, a na trzecim miejscu w kategorii chłopców uplasowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wałczu. Gratulujemy wszystkim drużynom. Obie zwycięskie drużyny będą reprezentować nasz powiat w rozgrywkach regionalnych. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Nikola Tomasik, Antonina Półjanowska, Martyna Wojdal, Nikola Kurek, Julia Kowalik, Nikola Maj, Amelia Odolczyk, Julia Wilińska. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Fortunat Łakomy, Adam Wankiewicz, Mateusz Skonieczka, Oskar Bugusław, Szymon Przybył, Filip Fronckiewicz, Daniel Kozak, Aleksander Fiałkowski, Szymon Nowak, Krystian Szostak. Trenerami drużyn byli Pani Anna Łukaszewicz i Pan Marek Skonieczka.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”