Wałecki Bieg Niepodległości

11 listopada grupa uczniów wraz z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu wzięła udział w Biegu Niepodległości, którego organizatorem był wałecki MOSiR. Uczestnicy mieli do pokonania dwie trasy. Krótsza prowadziła z promenady nad jeziorem Raduń do Morzycówki i z powrotem, a dłuższa przebiegała dodatkowo przez popularną "Hertę". Wszyscy uczestnicy na mecie otrzymali pamiątkowe medale oraz mogli posilić się kiełbaskami, grochówką, plackami ziemniaczanymi i gorącą herbatą. Rozlosowane zostały także nagrody rzeczowe. Trasę biegu zabezpieczały dziewczęta z klasy siatkarskiej III B.