- - - - - -
A+ R A-

Krajna Cup 2017 w Osieku

9 grudnia młodzi piłkarze z klasy 4 d wzięli udział w halowym turniej Krajna Cup 2017 w Osieku. W turnieju spotkało się 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasi chłopcy zajęli pierwsze miejsce w grupie wygrywając wszystkie mecze. Pokonali Stellę Białośliwie 6-2, Brdę Bydgoszcz 2-0, Calcio Wągrowiec 2-1, Krajnę II Wyrzysk 2-1. W półfinale wygrali z Pogonią Mogilno 3-0 i awansowali do finału,w którym nieznacznie ulegli drużynie Krajna I Wyrzysk 1-2 i zajęli II miejsce w całym turnieju. Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik Adrian Kijewski. Nasza drużyna zagrała w składzie Lisowski Wiktor, Patrzek Paweł, Wnuk Mateusz, Januszkiewicz Marcel, Kijewski Adrian, Leśny Hubert, Gola Nikodem, Simiński Kuba, Gmiterczuk Paweł, Filipczuk Franek. Gratulacje dla całej drużyny!

Igor

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Skuteczny obrońca „ Orła Wałcz”

Emilia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Zawsze dąży do celu.”

Adam

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Miło jest w jego towarzystwie.”

Marta

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Bardzo często podróżuje.”

Milena

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Bardzo koleżeńska.”