- - - - - -
A+ R A-

Powiatowa koszykówka

12 grudnia 2017 r. w naszej szkole zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce. Tegoroczne zmagania odbyły się w bardzo skromnej obsadzie, gdyż wzięły w nich udział tylko po dwie reprezentacje w kategorii dziewcząt i chłopców. W obu przypadkach górą byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu, którzy pokonali swoich rówieśników ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wałczu, tym samym uzyskując awans do zawodów regionalnych. Obie drużyny prowadzone przez Annę Łukaszewicz i Marka Skonieczka reprezentowali: Jakub Palmowski, Patryk Kitowicz, Cezary Fryc, Maciej Tomaszewski, Wojciech Suślik, Jakub Kuternowski, Piotr Iwanowicz, Maciej Kruk, Jakub Kuzio, Julian Obara, Sandra Zimoch, Marta Sukiennik, Julia Szpecht, Zuzanna Zabel, Marta Filipowicz, Anita Łukaszewicz, Martyna Odolczyk, Wiktoria Włodarczyk. Sędziami zawodów byli Agata Skonieczka, Artur Pieczyrak i Paweł Gepert. Turniej fotografowała Julia Jurczyk.

Nikola

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Bardzo lubi siatkówkę”

Nikola

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Skromna, dobra koleżanka.”

Oskar

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Można mu zawsze zaufać.”

Oliwia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ze wszystkim sobie poradzi.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Spokojny i miły kumpel.”