- - - - - -
A+ R A-

Wałecki Bieg Charytatywny dla Radka

28 stycznia 2018 odbył się Wałecki Bieg Charytatywny dla Radka, w którym udział wzięli nauczyciele naszej szkoły. Chociaż w to niedzielne przedpołudnie pogoda niespecjalnie zachęcała do wyczynów na świeżym powietrzu, to dzielnie na starcie spotkali się: Violetta KamińskaMałgorzata GałasAnna Kszak-Krzyżanowska, Ewa Bronowicka, Anna Potępa, Grażyna Szulga, Anna KrekoraMarta Kałamaja, Marta Szott, Agata SkonieczkaMarek Skonieczka i Tomasz Kinczel.

,,Najbardziej niezmiennym i ważnym pytaniem życia jest : Co robisz dla innych?"
Martin Luther King

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”