- - - - - -
A+ R A-

Finał trójboju LA

Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu uczestniczyli w Finale Wojewódzkim Trójboju Lekkoatletycznego w ramach Igrzysk Dzieci. Zawody odbyły się na stadionie lekkoatletycznym w Złocieńcu, gdzie rywalizowano w rzucie piłeczką palantową, skoku w dal i biegu na 60 metrów. Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Ewa Trościanko, Marika Kucharz, Zosia Wojtalewicz, Ada Korzuch, Nina Gutowicz, Maja Filka, Patryk Doberstein, Leon Pacanowski, Maciej Łopata, Sebastian Łukasik. W klasyfikacji końcowej dziewczęta zajęły dziewiąte a chłopcy trzynaste miejsce.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”