- - - - - -
A+ R A-

Skills Challenge

11 października Szkołę Podstawową nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu odwiedzili trenerzy z Fundacji Marcina Gortata MG13. Przeprowadzili oni Szkolny Skills Challenge 2021, w formie zajęć sportowych dla uczniów klas piątych. Po wspólnej rozgrzewce każdy uczestnik przystąpił do testu sprawnościowego. Był to tor przeszkód z kozłowaniem piłką, rzutem do celu i przeszkodami sprawdzającymi ogólną sprawność fizyczną dziecka. Zadanie to wyłoniło dwie osoby w kategorii dziewcząt i chłopców, które będą miały szanse awansować do finału krajowego po zakończeniu projektu. Nagrodą główną jest udział w treningu z Marcinem Gortatem, byłym zawodnikiem amerykańskiej ligi koszykarskiej NBA. Najlepszymi zawodnikami okazali się Martyna Wojdal i Nikodem Świerszcz klasy 5b. Gratulujemy!!!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”