9 miejsce w województwie!

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie podsumował rywalizację szkół w naszym województwie w roku szkolnym 2016/2017.

Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu zajęło bardzo wysokie 9 miejsce z dorobkiem 161 punktów.

Sklasyfikowano 221 szkół gimnazjalnych z całego województwa zachodniopomorskiego. (tutaj)

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu została sklasyfikowana na 104 miejscu wśród 314 szkół podstawowych z całego

województwa zachodniopomorskiego. (tutaj)

Gratulacje!