- - - - - -
A+ R A-

Kropkowa III d

14.09.2017 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kropki. Klasa III d kropkową przygodę rozpoczęła już od rana. Obejrzeliśmy film przedstawiający historię Vesthi,  na wielkich kołach przykleiliśmy kropki z naszymi  talentami i zrobiliśmy zdjęcia w kolorowej, kropkowej ramce. W klasie poszukiwaliśmy tego, co w nas najlepsze i tworzyliśmy własne prace, których symbolem była kropka. Postanowiliśmy również powiedzieć sobie tego dnia coś miłego.  Każdy w każdym szukał dobrych i mocnych stron. Wszystkie przemyślenia utrwaliliśmy na imiennych kartach pracy. Na zajęciach komputerowych dzieci miały za zadanie - w parach - utworzyć własne, kropkowe obrazy. Im bardziej niezwykłe,  tym lepiej. Tego dnia pomysłom i zabawie towarzyszyły również refleksje. Na zakończenie zajęć  uczniowie doszli do pięknych wniosków:  Zawsze trzeba wierzyć w swoje siły,  rozwijać  pasje, nie poddawać się. A najlepiej jest wówczas, gdy obok siebie mamy kogoś, kto  potrafi dostrzec nasze możliwości i wspiera nas w realizowaniu naszych marzeń.

 

Opracowała : Marta Marynka-Nowokuńska

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”