- - - - - -
A+ R A-

Paintball Borne Sulinowo

26 września 2017 roku uczniowie klasy II a gimnazjum pod  opieką wychowawcy – p. Ł. Maślany oraz p. Jolanty Adamczak i p. Z. Zbierskiej  wzięli udział w wycieczce integracyjnej na Paintball do Bornego Sulinowa. Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołu klasowego, ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, budowaniu teamu w grupie, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Na miejscu przedstawiono uczniom regulamin i zasady bezpiecznej gry w paintball. Ubrano w kombinezony, maskę ochronną do gry oraz markery wyposażone w kulki wypełnione farbą . Uczniowie zostali podzieleni na 2 zespoły, które na polu paintballowym „walczyły” między sobą.  Jak się okazało gra dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Wspólna rywalizacja wzmocniła ducha walki w klasie oraz zjednoczyła ją jako drużynę.

 

Opracowała : Łucja Maślany

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”