- - - - - -
A+ R A-

Mamy laureatkę!

Uczennica naszej szkoły Magdalena Sadlej z klasy 7b została laureatką etapu  wojewódzkiego Konkursu  Wiedzy o Społeczeństwie oraz finalistką Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych  - corocznych konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

O tytuł laureata walczyło kilkoro naszych uczniów: Jan Stępień (historia), Ryszard Radzik (historia), Amelia Nitka (język polski), Katarzyna Bratkowska (język angielski), Damian Berndt (biologia), uzyskawszy tytuł finalisty w poszczególnych konkursach.

Wytrwałość  i ogromna praca oraz pasja w zdobywaniu wiedzy są godne uznania.  Z pewnością zaowocują w przyszłości.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”