- - - - - -
A+ R A-

Wojewódzki Mały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

W dniach 22 i 23 kwietnia 2022r. powiat wałecki w Wojewódzkim Małym Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w Szczecinie reprezentowały uczennice naszej szkoły Hanna Cieślak z klasy IIIc i Alina Skierkowska z klasy VIII b. W kategorii klas I-III wzięło udział 24 uczniów, a w kategorii klas VII-VIII 20 uczniów powiatów województwa zachodniopomorskiego. Konkurencja była duża, dlatego bardzo się cieszymy, że Hania otrzymała wyróżnienie, a Alina zajęła 2 miejsce. Hania recytowała dwa wiersze pt.: „Stefek Burczymucha” Marii Konopnickiej i „Hipopotam lubi błoto” autorstwa Wandy Chotomskiej, natomiast Alina na wojewódzkiej scenie zaprezentowała fragment prozy „Pamiętnika narkomanki” Barbary Rosiek i wiersz Emily Dickinson.
Gratulacje, życzymy sukcesów w tej niszowej sztuce na innych scenach.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”