- - - - - -
A+ R A-

Pasowanie na ucznia 2022

27 października w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych. Swoją obecnością zaszczycili nas Burmistrz Miasta Wałcz Pan Maciej Żebrowski, Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wałczu Pan podinsp. Tomasz Kniat oraz przedstawiciele Rady Rodziców Pan Damian Stępień, Pan Jarosław Rachubiński i Pan Arkadiusz Macias. Na uroczystości zjawili się również rodzice oraz dziadkowie dzielnych i odważnych pierwszoklasistów. Na widowni zasiedli także uczniowie z klas I-III. Apel poprowadziła uczennica klasy ósmej Ewa Trościanko. Nasi najmłodsi uczniowie przygotowali występ artystyczny, podczas którego mogli zaprezentować gościom swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Najważniejszym i najbardziej wyczekiwanym momentem spotkania było pasowanie, którego doknali Pani dyrektor Violetta Kamińska oraz Pan dyrektor Czesław Bacławski. Po przeprowadzeniu aktu pasowania zarówno uczniowie, jak i przedstawiciele rodziców złożyli na sztandar naszej szkoły uroczyste ślubowanie. Od tego momentu pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Był to dzień, który przyniósł nam wszystkim wiele wrażeń i pozytywnych emocji. Dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie i uczestniczenie wspólnie z nami w tym ważnym wydarzeniu. Pragniemy również złożyć serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy zaangażowali się i pomogli w przygotowaniu tej wyjątkowej uroczystości.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”