- - - - - -
A+ R A-

InstaLogik - etap II

Znamy już wyniki klasyfikacji do II etapu konkursu INSTALOGIK.
W pierwszym etapie, który zakończył się 28 października o godz. 20.00 uczestnicy mieli do rozwiązania zadania o charakterze logiczno-matematycznym, które w ciekawy sposób, w formie historyjki, umożliwiały uczniom kontakt
z zagadnieniami stojącymi u podstaw informatyki. Niektórzy pierwszy raz zetknęli się z podstawami kodowania i nieskomplikowanymi sposobami szyfrowania. W I etapie organizatorzy sklasyfikowali 8905 osób z 1197 szkół. Do II etapu przeszło 5006 osób z całego kraju.
W tegorocznej edycji z naszej szkoły wzięło udział 30 uczniów z klas 4 – 8.
Do II etapu zakwalifikowało się 14 uczniów:
Zuzanna Zielińska – 4a, Julia Borchardt – 4a, Damian Siedlecki – 4a, Jan Topyła – 4a, Natan Grzywacz – 4b, Karol Haracewiat – 5a, Aleksandra Kida – 5b, Nadia Nawrocka – 5b, Adam Wankiewicz – 6a, Fortunat Łakomy – 6a, Mateusz Skonieczka – 6b, Hanna Chmielecka – 6b, Zbyszko Topyła – 7a, Magdalena Sadlej – 8b.
Gratulujemy wszystkim i życzymy szczęśliwej czternastce dalszych sukcesów
w następnym etapie, który odbędzie się 10 grudnia i będzie trwał 1,5 godziny.
koordynator konkursu w naszej szkole - Joanna Siedlecka

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”