- - - - - -
A+ R A-

Klasowe potyczki ortograficzne 2022

KLASOWE POTYCZKI ORTOGRAFICZNE
Dnia 24 listopada odbyły się szkolne zmagania ortograficzne klas III zorganizowane i przeprowadzone przez p. Grażynę Szulgę i p. Martę Załucką. Uczestniczyły w nich klasy III wraz z wychowawcami. Uczniowie rozwiązywali zagadki, rebusy zapisując wyrazy poprawnie pod względem ortograficznym, wykazali się również świetną pamięcią i spostrzegawczością. Opiekunowie również przyczynili się do zdobycia punktów dla drużyn, ponieważ w konkurencji KALAMBURY to oni przedstawiali za pomocą ruchu lub rysunku wyrazy z trudnościami ortograficznymi. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, a przy tym sprawdzili swoją czujność ortograficzną. Nie było przegranych i wygranych – każda z klas otrzymała dyplom oraz zebrane w czasie zabawy cukierki.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”