- - - - - -
A+ R A-

Świąteczny dar od SP5

ŚWIĄTECZNY DAR OD SP5

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, na który wszyscy z niecierpliwością czekamy. Kochamy ten niezwykły klimat, blask choinkowych światełek i atmosferę wzajemnej życzliwości.

Społeczność naszej szkoły dołożyła wszelkich starań, by tę magiczną świąteczną atmosferę wprowadzić już teraz. Dzięki utalentowanym młodym Artystom, wspomaganym przez swoich nauczycieli, zaproszeni Goście , Rodzice i Przyjaciele „Piątki” mogli wspólnie przypomnieć sobie, co jest istotą świąt podczas uroczystego spektaklu: „Świąteczny dar”.

Było magicznie i wzruszająco, a to wszystko dzięki staraniom naszych utalentowanych Uczniów. Jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim, Drodzy Uczniowie, za udział w tym przedsięwzięciu, a Wam, Drodzy Rodzice, za obecność.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”