- - - - - -
A+ R A-

Dzień wszystkich dzieci

Szósty grudnia to bardzo wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Z wielką niecierpliwością czekają na przyjście Mikołaja i to, jakie prezenty im przyniesie. Jak co roku naszą szkołę odwiedził ten wyczekiwany i lubiany gość. Dzieci bardzo ciepło go przywitały, a następnie zabrały się do wykonywania przeróżnych zadań, które na ten dzień przygotowały im panie Maria Michalska i Marta Załucka. Uczniowie zmierzyli się ze świąteczną wykreślanką, zdobieniem papierowej bombki oraz wzięli udział w tańcu z prezentem. Oczywiście nie zabrakło piosenek dla Mikołaja w wykonaniu poszczególnych klas. Później każdy uczeń pokonał zimowy tor przeszkód. Wspaniałą rozgrzewką przed zadaniem sportowym była wspólna zumba z zespołem Na Piątkę. Na koniec dzieci otrzymały od Mikołaja słodkie upominki. Nad sprawnym przebiegiem całej uroczystości czuwali wychowawcy oraz uczennice ze Szkolnego Klubu Wolontariatu. Niezastąpionym okazał się nasz prowadzący pan Paweł Gepert. O muzyczny - świąteczny klimat - zadbali Szymon i Olek z klasy 7a. A jak bawiły się dzieci, uwiecznili na zdjęciach uczniowie Szkolnego Koła Fotograficznego. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”