- - - - - -
A+ R A-

Anglojęzyczne Zmagania Recytatorskie

W dniu dzisiejszym, tj. 25.04.2023, czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzyszkolnych Anglojęzycznych Zmaganiach Recytatorskich zorganizowanych w SP1 im. K. Makuszyńskiego w Wałczu.  SP5 wspaniale zaprezentowali: Nikodem Wojciechowski z kl. IIB, William Rudolf z kl. IIA, Szymon Zasada z kl.IIIA oraz Alicja Cybulska z kl. IV B. W oczekiwaniu na werdykt uczniowie skorzystali ze słodkiego poczęstunku i pograli w gry ze starszymi koleżankami. Jury w składzie: p. Agnieszka Markowska-Bobelak, p. Anna Dereszewicz i p. Izabela Świerczyńska wyłoniły zwycięzców.  


<ul class=

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”