- - - - - -
A+ R A-

Konkurs plastyczny Eko-deko

 Konkurs EKO-DEKO rozdanie nagród  Dnia 21 kwietnia br. komisja w składzie: Pani dyr. Violetta Kamińska, Pani Mariola Płotka oraz Pani Urszula Kraczkowska jednogłośnie przyznały następujące miejsca w konkursie EKO-DEKO: w kategorii klas I-III Wiktoria Wilińska kl. IB,  Maja Hinz kl. IA,  Hubert Urbański kl. IIC. Wkategorii klas IV-VI Julia Borchardt kl. IVA,  Patryk Mierzyński kl. IVA,  Jakub Kałamaja kl. VA. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych pomysłów i zdolności! Serdeczne podziękowania ślemy sponsorom nagród, tj. Pani dyrektor Violetcie Kamińskiej, Panu Robertowi Deska oraz Partnerstwu Północnej Jury, a także firmie EKO-WIATR BIS. Wystawę wszystkich eko prac można oglądać do końca tygodnia. Polecamy i zapraszamy!  Organizator: Anna Dereszewicz.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”