- - - - - -
A+ R A-

The Voice of Piątka

26 maja Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałczu rozbrzmiewała bajkową muzyką. Wszystko to, za sprawą konkursu piosenki The voice of 5. Była była to druga edycja konkursu, w której uczestnicy wykonywali piosenki z bajek Disneya. Konkurs podzielony był na trzy etapy : pierwszy przesłuchania w ciemno, gdzie uczestnicy przesyłali swoje nagrania, z których jury wybrało 15 uczestników do etapu drugiego przesłuchania na żywo. Jury z panią Aleksandrą Olejnik na czele oraz panią Violettą Kamińską i panem Pawłem Geppertem, wyłoniło ośmiu finalistów : Lilianna Zasada, Matylda Baj, Zuzanna Więckowska, Zuzanna Kruczyńska, Julia Kowalik, Aleksandra Laskowska, Nadia Nawrocka, Hania Cieślak, którzy wystąpią na festynie szkolnym 2 czerwca. Tam też dowiemy się, kto w 2023 roku otrzyma tytuł najlepszego głosu Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu. Pomysłodawcą konkursu jest pan Dariusz Izban.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”