- - - - - -
A+ R A-

Festyn Integracyjny 2023

2 czerwca 2023 w godzinach popołudniowych odbył się X Jubileuszowy Festyn Integracyjny "Baw się razem z nami" zorganizowany przez społeczność Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu. W jego przygotowanie zaangażowani byli uczniowie, rodzice i nauczyciele.
Przed szkołą stanęły różnorodne stoiska m.in. loteria fantowa, kawiarenka rady rodziców, stanowiska klasowe z różnorodnym jedzeniem i piciem oraz innymi atrakcjami - przejażdżką konną, torem wodnym, ergometrami, kolorowymi warkoczykami, balonami, malowaniem twarzy, tatuażami wodnymi, bransoletkami, stoiskami sportowymi, biżuterią i wieloma innymi. Pojawili się również przedstawiciele i pojazdy wałeckich służb: pogotowie ratunkowe, strażacy, policja i wojsko. Każda osoba, która odwiedziła festyn mogła znaleźć coś dla siebie.
Na scenie wystąpili uczniowie, prezentując swoje wokalne i taneczne talenty, a chętne osoby mogły wziąć udział w rodzinnych zabawach i konkurencjach z nagrodami. Zakopano również kapsułę czasu, w której umieszczone zostały listy od uczniów z naszej szkoły do społeczności szkolnej, która będzie istniała w przyszłości.
Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz osobom, które poświęciły swój czas, aby wesprzeć organizację tego ważnego dla szkoły wydarzenia.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”