- - - - - -
A+ R A-

"Ośmiu wspaniałych" w Ostródzie

Nasz pobyt w Ostródzie zakończyliśmy udziałem w Gali "Ośmiu wspaniałych". Spośród 37 kandydatów z całej Polski nominowana do tego tytułu była również reprezentantka naszego szkolnego klubu- Alicja Borchardt. Wyróżnienia nie zdobyliśmy, ale cieszymy się, że wspólny wysiłek obfituje w poczucie spełnienia i daje radość innym. Wracamy z bagażem doświadczeń, a przede wszystkim nowymi znajomościami i planami na kolejne wspólne akcje wiążące Toruń, Kraków i Wałcz. To dobrze wróży, ponieważ poszerzamy horyzonty aktywności. Zatem do dzieła! Oczywiście zaraz po zasłużonych wakacjach.
PS Warto dodać, że wolontariacką załogę tworzyli: Amelia Wilczyńska, Szymon Ryczek i Bartosz Żerebiło. Dziękujemy fundatorom naszej wyprawy: Miastu Wałcz, Radzie Rodziców SP5 oraz p. Dyrektor Violetcie Kamińskiej.
Opiekun: Łucja Maślany

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”